DEMİRLER TEKNİK DİZAYN

Firmamız 1999 yılında ÖZ-MAK-SAN adıyla imalat ve çelik konstrüksiyon sektöründe çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılına dek bu isimle faaliyet gösteren firmamız daha sonra Demirler Teknik Dizayn Ltd. Şti ismiyle limited şirketi yapısına geçmiştir.

Firmamız kuruluşundan bugüne dek kazanmış olduğu bilgi birikimi, profesyonel hizmet anlayışı ile sahip olduğu etkili yönetim ve kalite anlayışını birleştirerek birçok başarılı projeye imza atmıştır. Başta makine parça ve yedek parça imali ile Çelik konstrüksiyon olmak üzere İskele montajı, Boru Hattı montajı, Tank Montajı Ekipman ve Özel donanımların ( mikser, tank, fırın, siklon, elevatör, vinç, konveyör v.b.) imalatında ve Montajı gibi Taahüt İşleri yanında; çeşitli Paletler, taşıma arabaları, kaynak ve montaj jigleri, montaj ve imalat fikstürleri, konveyör sistemleri ve otomasyon düzenekleri, yolcu ve jeneratör vagonlarında kullanılan fren ve havalandırma sistemleri, bağlantı elemanları, geçit köprüleri, havalandırma kapakları, su ve hava depoları, basamaklar, yolcu rafları, kompartman ve vagon dış kapıları, iletim ekipmanları v.b. parçaların üretiminde başarıyla bulunmuştur.

Üstlendiğimiz işlerde proje-imalat-montaj süreçlerinin tek elden gerçekleştiriliyor olması ileriki aşamalarda karşılaşılabilecek sorunların proje tasarım sürecinde çözümlenmesini ve toplam iş kalitesinin arttırılmasını sağlamaktadır.

Amacımız; faaliyette bulunduğumuz sektörlerde verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini temin etmek ve mühendislik ile imalatta müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, uzman kadrosu ile üretimin her aşamasında başarıya ulaşmaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Demirler Teknik Dizayn Ltd. Şti. çelik konstrüksiyon ve imalat sektöründe, yüksek kaliteyi müşteri istekleri ve memnuniyeti doğrultusunda birleştirerek siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve ürün ile hizmet vermeyi hedef olarak belirlemiştir.

Bu nedenle çelik konstrüksiyon sektöründe rekabet gücünü arttırarak hem yurtiçi hem de yurtdışı müşteri portföyünü genişletmek amacıyla, uzman ve kendini geliştiren kadrosu ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tüm hakları Demirler Teknik Dizayn'a aittir.
Adres : Sanayi Mah. Kocaer Sok. No:16 İzmit/KOCAELİ Telefon : 0 262 335 22 12 - 335 16 64 Fax : 0 262 335 47 60 Mail : info@dtd.com.tr

Tasarım : Shift Bilişim Teknolojileri